Případová studie

Na vyžádání pomáháme zákazníkům navrhnout a zefektivnit jejich dodavatelský řetězec. Máme velké množství případových studií z různých průmyslových odvětví. Inspirujeme se našimi osvědčenými metodami a ty pak přizpůsobíme potřebám a daným okolnostem.
Pokud Vás zajímají naše případové studie, napište si o ně na mwl@mauriceward.com. Náš tým se s vámi zkontaktuje a obdržíte studie týkající se vašeho odvětví.

eyeleve-greyl
MWL zajišťuje pro společnost Eyelevel, předního dodavatele návrhů vybavení do prodejen, veškeré typy přeprav od kusových až po celovozy. Diky dvěma in-house zaměstnancům, můžeme pružněji a efektivněji reagovat na požadavky zákazníka.
MW Group poskytuje obecný skladový servis včetně cross-dock. MWL poskytuje pravidelnou kyvadlovou dopravu pro předního výrobce chladírenské techniky. Přeprava je zajištěna jak pro Spare Parts (SP), tak pro Finish Goods (FG). U hotových výrobků je přeprava zajištěna jak částečně, tak i celovozově. U celovozové přepravy nabízíme možnost vykládky pomocí VZV (tzv. moffetu). MW Group servis zahrnuje příjem zboží, kontrolu kvality, skladování na stojany, odeslání palet do továrny a podávání zpráv na denní bázi.